آموزش

کابل شبکه با روکش PVC

کابل شبکه با روکش پی وی سی

از روکش PVC (پلی وینیل کلراید) به طور گسترده ای در ساخت کابل های الکتریکی برای عایق بندی، ملافه و غلاف استفاده می‌شود. دهه 1950 بود که پی وی سی به دلیل سهولت در پردازش، جایگزین کابل‌های عایق و روکش دار لاستیکی در سیم کشی های خانگی شد. پی وی سی مقرون به صرفه است و همچنین دارای ویژگی های بسیار عالی است و به طور معمول از 25 تا 30 سال عمر مفید بیشتر است.

برای استعلام قیمت و خرید انواع کابل شبکه با کارشناسان بخش فروش اوربیتال صنعت تماس حاصل فرمایید.

02133118688

 

مزایای کابل شبکه با روکش PVC

کابل شبکه با روکش pvc اغلب برای روکش کابل‌های شبکه و کابل برق مورد استفاده قرار می‌گیرد. کابل شبکه با روکش پی وی سی (Polyvinyl Chloride) پی وی سی در برابر طیف گسترده ای از مواد شیمیایی از جمله روغن ها، اسیدها و مواد قلیایی و در برابر سایش مقاوم است. بهتر است از کابل شبکه با روکش pvc در فضای بیرون از ساختمان استفاده نشود. زیر این روکش در برابر نورخورشید مقاومت چندانی ندارد.

جالب است بدانید کابل شبکه با روکش pvc در هنگام اشتعال آتش را به سایر نقاط سوق می‎دهد.  هزینه ساخت و تولید کابل شبکه با روکش PVC هزینه زیادی ندارد و از نظر منابع طبیعی بسیار بیشتر از سایر منابع طبیعی است که خرید آن را نسبتاً ارزان‌تر می‌کند. این واقعیت که طول عمر آن بسیار طولانی است، صرفه اقتصادی آن را افزایش می‌دهد. برای مدت زمان نسبتاً طولانی نیازی به تعویض یا تعمیر نیست.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *